• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt

  Dentline.pl
  ul. Księcia Mieszka I 20B/63
  61-689 Poznań
  woj. wielkopolskie

  biuro@dentline.pl

  TEL. 604 278 332

   Generator Ozonu DTA
   Szybki podgląd
   Netto: 7,870,37 zł
   Brutto: 8,500,00 zł
   Lampa przepływowa UV-C STERILON FLOW 72W , dwufunkcyjna
   Szybki podgląd
   Netto: 1,211,38 zł
   Brutto: 1,490,00 zł
   Mechaniczny zbijak do koron i mostów Safe RelAx - ANTHOGYR
   Szybki podgląd
   Netto: 2,362,04 zł
   Brutto: 2,551,00 zł
   OBF Oral Bio Filter Protechno opak. 8 szt.
   Szybki podgląd
   Netto: 257,41 zł
   Brutto: 278,00 zł
   Lampa UV-C STERILION 36W 230V EVG bez gniazda
   Szybki podgląd
   Netto: 544,72 zł
   Brutto: 670,00 zł
   Generator ozonu J 500 PLUS
   Szybki podgląd
   Netto: 14,814,82 zł 14,814,82 zł
   Brutto: 16,000,00 zł 16,000,00 zł
   Piaskarka polerka- czyszczenie i wybielanie (NaHCO3)
   Szybki podgląd
   Netto: 638,89 zł 453,70 zł
   Brutto: 690,00 zł 490,00 zł
   Piaskarka polerka- czyszczenie i wybielanie (NaHCO3)
   Szybki podgląd
   Netto: 638,89 zł 453,70 zł
   Brutto: 690,00 zł 490,00 zł
   Obcinarka do gipsu 500W - Technic USA NOWy Model
   Szybki podgląd
   Netto: 1,097,56 zł
   Brutto: 1,350,00 zł
   Oczyszczacz powietrza przeciw Covid-19 i Ssak aerozoli RD80 ,PROMOCJA
   Szybki podgląd
   Netto: 2,777,78 zł
   Brutto: 3,000,00 zł
   Elektryczny nożyk do wosku dwustanowiskowy
   Szybki podgląd
   Netto: 304,88 zł
   Brutto: 375,00 zł
   Mechaniczny zbijak do koron i mostów Safe RelAx - ANTHOGYR
   Szybki podgląd
   Netto: 2,362,04 zł
   Brutto: 2,551,00 zł
   Podgrzewacz indukcyjny do nożyków J28-3
   Szybki podgląd
   Netto: 529,27 zł
   Brutto: 651,00 zł

   Wtryskarki protetyczne

   Wtryskarki Stabilex są wtryskarkami najtańszymi na naszym rynku, co nie oznacza ,że są gorsze.

   Kupując np. Stabilex 2A czyli półautomat, można w każde chwili, o ile jest taka potrzba , za ok.1200-1400 PLN rozbudować ją do pełnego automatu. Protezy z wtryskarki Stabilex uzyskuje się identycznej jakości jak z wtryskarek droższych,a cena protezy jest zawsze taka sama i nie zależy od wtryskarki. Wtryskarki Stabilex mają jeszcze jedną bardzo ważną, choć nie zasze przy doborze sprzętu braną pod uwagę zaletę, a mianowicie sprawny serwis i ewentualne wymieniane podzespoły są o ok. 60% tańsze.

   Dla osób kupujących nasze wtryskarki stosowane są różnego rodzaju rabaty np. na zapasowe puszki które można nabyć z 30% rabatem.

   Automatyczna wtryskarka do 450 0C.

   Rozwój technologii wykonywania protez zębowych z materiałów termoplastycznych powoduje, że zaczyna się sięgać po tworzywa  wymagające temperatury wtrysku w przedziale 300 - 400 0C.

   Np.: prezentowany podczas IDS 2013 w Kolonii pół krystaliczny materiał polimerowy o rynkowej nazwie BIOSTRONG zalecany m.in. do wykonywania struktur pod korony i mosty ma temperaturę wtrysku 380 0C . Dla porównania popularne w Polsce materiały Flexite Plus  i FlexiFast  mają temperatury wtrysku odpowiednio: 246 i 230 0 C , a więc zdecydowanie niższe.

   Dla materiałów typu BIOSTRONG potrzebne są więc wtryskarki pracujące w wyższych zakresach temperatur niż dotychczas. Ceny tych urządzeń są niestety wysokie.

   Z satysfakcją należy więc odnotować rozsądną cenę nowej automatycznej wtryskarki pracującej w temperaturach do 450 0 C, wprowadzanej na rynek UE od września br.


    

   Materiały termoplastyczne stosowane w Wtryskarkach Stabilex są kapsuły o średnicy 25mm jak w większości wtryskarek. Można do nich używać materiałów różnych producentów o średnicy 25mm. Np.w znacznie droższych  wtryskarkach J-100 używa się kapsuł o średnicy 22mm.


   Materiały termoplastyczne Flexite Company USA
   Technologia FlexiteTM jest nową, termoplastyczną metodą, wykonywania częściowych i całkowitych protez zębowych z materiałów wolnych od monomerów i jednocześnie idealną alternatywą dla tradycyjnych protez z widocznymi metalowymi klamrami. Struktura FlexiteTM łączy w sobie wysoką wytrzymałośd na zgięcia oraz elastycznośd, dzieki czemu produkt jest bardzo trwały, ale też wygodny, estetyczny i lekki.
   Tworzywa plastyczne Flexite są bezpieczne, nietoksyczne, biokompatybilne, wygodne, biologicznie obojętne oraz spełniają wszystkie wymagania nasączania dla substancji barwiących. Tworzywa sztuczne Flexite, są estetycznie lepsze od innych. Tworzywa te posiadają certyfikat CE.
   Nasz Program Zapewnienia Jakości Flexite został stworzony by spełniad wymogi norm GMP oraz ISO 9000. Tworzywa dentystyczne Flexite są wytwarzane zgodnie z wymogami standardów jakości medycznych FDA i USP Pharmacopea.
   Producent: Flexite Company USA. 1.Materiał termoplastyczny do wykonywania wszelkiego rodzaju protez częściowych.
   Flexite Plus to wolny od monomerów, biokompatybilny i estetyczny materiał termoplastyczny. Stosowany do wszystkich rodzajów protez częściowych. Jest chemicznie odporny na alkohol, nie absorbuje wody. Gwarantuje niełamliwośd wykonanej pracy protetycznej. Proteza wykonana z tego materiału może byd poprawiana i uzupełniana. Materiał termoplastyczny Flexite Plus może byd łączony z materiałami nieplastycznymi. Dzięki swojej elastyczności wymaga mniejszej precyzji w trakcie przygotowania projektu protezy.
   Dostępne rozmiary:
   •  Small
   •  Medium
   •  Large
   Producent: Flexite Company USA. 2.Materiał termoplastyczny do wykonywania protez częściowych.
   Materiał Flexite Supreme wykorzystywany jest do wykonywania protez częściowych. Dopasowuje się doskonale a jego możliwości porównywalne są do właściwości metali szlachetnych. Pozostaje on elastyczny i nie daje metalicznego posmaku w czym znacznie przewyższa metale szlachetne. Może byd uzupełniany i poprawiany w laboratorium, przy użyciu akrylu. Możliwe jest również zespolenie akrylu i materiału Flexite Supreme za pomocą Cyano Acrylatu.
   Dostępne rozmiary:
   •  Small
   •  Medium
   •  Large
   Producent: Flexite Company USA. 3.Materiał termoplastyczny do wykonywania protez całkowitych i częściowych.
   Materiał Flexite MP jest doskonały do wykonywania protez całkowitych jak również częściowych. Charakteryzuje się większą wytrzymałością na uderzenia i zgięcia. W przypadku, gdy tradycyjne akryle nie pozbywają się wszystkich swoich szkodliwych substancji, jeśli proces trwa krótko, Flexite MP jest całkowicie wolny od monomerów. W przypadku tego materiału wielopolimerowe, akrylowe tworzywo termoplastyczne jest od razu spolimeryzowane. Flexite M.P. jest zmiękczany w piecu i wstrzykiwany w formę. Jest to materiał łatwy w uzupełnianiu, czyszczeniu i polerowaniu. Może byd wykorzystywany do każdej standardowej naprawy akrylowej.
   Dostępne rozmiary:
   •  Small
   •  Medium
   •  Large
   Producent: Flexite Company USA. 4.Materiał termoplastyczny do wykonywania całkowitych protez zębowych.
   Zastosowanie materiału Flexite Ultra w protezach całkowitych pozwala na uzyskanie większej dokładności odwzorowania wymiarów, która jest szczególnie widoczna przy wkładaniu protezy. Nie stwierdza się właściwie żadnych objętościowych zmian w stosunku do konwencjonalnych protez z monomerami. Materiał nie zawiera żadnych substancji barwiących i metalicznych. Nie uczula, polecany szczególnie dla pacjentów skłonnych do alergii.
   Dostępne rozmiary:
   •  Small
   •  Medium
   •  Large
   Producent: Flexite Company USA. 5.Materiał termoplastyczny do wykonywania aparatów dla chorych na bruksizm.
   •  Przeźroczysty materiał Flexite Bruxism przeznaczony jest do wykonywania szyn odciążających dla pacjentów cierpiących na bruksizm. W przeciwieostwie do konwencjonalnych akryli jest wielopolimerowym akrylem z gumowymi polimerami, który absorbuje wstrząsy. Jest on trwalszy niż tradycyjne akryle. Spełnia normy toksyczności U.S. Pharmacomedia klasy VI.
   Producent: Flexite Company USA. 6. Flexite ProGuard
   Materiał termoplastyczny do wykonywania nakładek dla sportowców.
   •  Przeznaczony do wykonywania nakładek chroniących dla sportowców. Jest to tworzywo sztywne i jednocześnie elastyczne odporne na złamanie, przegryzienie, wykrzywienie i zniekształcenie. Właściwości gumy absorbują uderzenia. Nie powoduje również dyskomfortu u użytkownika, jest bezsmakowe i nie przemieszcza się.

   Dbając o swoją higienę należy również zadbać o dziąsła i zęby, dlatego nasz sprzęt dentystyczny pochodzi od renomowanych firm. Oferujemy urządzenia protetyczne w tym nowoczesne polimeryzatory, niemieckie i japońskie autoklawy stomatologiczne oraz części do nich takie jak mikrosilniki dentystyczne. Nasz nowoczesny sprzęt stomatologiczny posiada wszystkie certyfikaty, najbardziej popularny w sprzedaży jest elektrokoagulator stomatologicznyszlifierko polerka oraz najbardziej popularna lampa polimeryzacyjna. Posiadamy w ofercie, w promocyjnej cenie piaskarki stomatologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać wyboru.
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
   Czas wyświetlania strony: 0.066s